Hurda Alımı

İstanbul Hurdacı

İstanbul hurdacı, ev ve işyerlerinizde bulunan eşyalarınızın alım-satım işlemini profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Uzman kadromuzla birlikte her alandaki hurdalarınızı değerinde fiyatlar biçerek topluyor ve geri dönüşüm işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Siz de İstanbul’da hurdalarınızı bize satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Dahası hem ülkemize hem de çevremizin daha güzel bir hale gelmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Geri dönüşümü mümkün olan farklı hurda türleri de mevcuttur. İstanbul Hurdacı firmamız aşağıdaki hurdaları almaktadır:

 • Bakır
 • Demir
 • Alüminyum
 • Demir
 • Krom
 • Nikel
 • Akü

Evinizde veya işyerinizde kullandığınız birçok eşya içinde değerli metal hurdalar bulunur. Bunların çöpe veya doğaya atılması, gelecekte çok büyük tehlikelere neden olabilir. Çünkü hurdalar, doğa içinde hemen kaybolmaz. Milyonlarca yıl boyunca toprak altında kalırlar. Bu nedenle özellikle toprağa ve havaya büyük zarar vermektedir. İstanbul Hurdacı firmamız, gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakma hedefiyle hurdacılık işlerini en iyi şekilde yapar.

Sizden aldığımız veya çevreden topladığımız hurdalar, geri dönüşüm fabrikasına götürülür. Burada çeşitli işlemler sonucu, tekrar kullanılabilecek ürünler elde edilir. Ortaya çıkan ürünler farklı sektörlere gönderilir. Çeşitli eşyalar yapılarak tekrar satışa sunulur. Yurtiçi ve yurtdışı satışları yapılan eşyalar sayesinde ülkemiz gelir sağlar. İstanbul Hurdacı olarak firmamızla ülkemizin daha fazla kazanç elde etmesini sağlarız. Siz de bizimle çalışarak bu sürece katkı sunabilirsiniz.

İstanbul Hurdacılar Sitesi

İstanbul hurdacılar sitesi, hurdacılık alım-satım işleriniz için incelemeniz gereken bir alandır. Burada firmamız İstanbul Hurdacı adresine bakabilirsiniz. Nerelerde çalıştığımızı ve nasıl bir işlem yaptığımızı daha net görebilirsiniz.

Sitemizde bulunan bilgilerle bize ulaşabilirsiniz. Şeffaf çalışma anlayışını ilke edinen firmamız, adresinden telefon numarasına kadar birçok bilgiyi sizinle paylaşmaktadır. Dilerseniz, Hurda fiyatlarıyla ilgili önceden bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı Telefonu

İstanbul hurdacı telefonu için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan sayfanın sağ üst kısmında bulunan “İletişim” sekmesinde numaramızı ve WhatsApp hattımızı görebilirsiniz. Her iki kanaldan bize ulaşarak hurdalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Fotoğraflarını gönderdiğinizde İstanbul Hurdacı olarak size ön fiyat bilgisi de vermekteyiz.

Bizimle anlaştığınız zaman aşağıdaki işlemler sırasıyla gerçekleşir:

 • Uzman ekip arkadaşlarımız, bulunduğunuz adrese gelir.
 • Vermek istediğiniz hurdaların durumunu inceler.
 • Hurdalarınızın kaç kilo olduğunu donanımlı araçları kullanarak ölçer.
 • Güncel fiyat tablosuna uygun şekilde fiyat biçer.

Yukarıdaki her aşama eksik miktarın verilmesinin önüne geçer. Hurdacı olarak hurda alım-satım aşamasında her işlemi detaylı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bizimle çalıştığınızda hurdalarınızı alır ve firmamıza getiririz. Burada uzman personelimiz, çeşitli çalışmalar sonucunda sizden aldığımız hurdaları ayrıştırır. Belirli bir sınıfa göre depolama alanından hurdalar biriktirilir. Son aşamada geri dönüşüm firmasına hurdalarınız gönderilir. Buradaki hurda türüne göre değişen işlemler sonucunda tekrar kullanılmaya hazır ürünler ortaya çıkar.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Hurdacı Telefon Numarası Nedir?

İnternet sitemize girerek telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. “İletişim” sekmesine girdiğiniz zaman numaranın yanında WhatsApp hattımızda karşınıza çıkacaktır. İkisinden biriyle firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

İstanbul Hurda Bakır Fiyatları Ne Kadar?

Bakır hurdaların fiyatları güncel hurda fiyatlarından dolayı sürekli değiştiğinden dolayı net bir fiyat söylenemez. Güncel fiyatın dışında hurdaların durumu ve kilosu da fiyatlandırmayı etkilemektedir.

İstanbul Hurda Fiyatları Neden Değişir?

Arz-talep, yerel sebepler, stok ve daha birçok sebep hurda fiyatlarını etkileyen faktörler arasındadır. Dilerseniz, alım- satım işlemlerinizden önce İstanbul Hurdacı firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Böylece tahminen ne kadar kazanabileceğinizi kendiniz de öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Hemen Ara
ARA