Hurda Alımı

Çekmeköy Hurdacı

Çekmeköy hurdacı hizmetleri, ev veya işyerlerinizde bulunan hurdaları alarak geri dönüşüme katkı sağlar. İstanbul Hurdacı firması olarak İstanbul’un ilçelerine hurda alım-satım için hizmet veriyoruz. Elinizde bulunan ve kullanmadığınız eşyaları alarak kazanç sağlamanıza olanak tanıyoruz. Geri dönüşüm işlemleriyle dünyanın daha güzel bir yer olması için hizmetimizi profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

Hurdacılık, tekrar kullanılabilecek olan eşyaların toplanmasını ve geri dönüştürülmesini kapsayan bir meslektir. Çöpe attığınız birçok eşya doğaya büyük zarar verir. Bunun yerine teknolojik aletlerinizi ve diğer geri dönüştürülmesi mümkün olan eşyaları bize verebilirsiniz. Çekmeköy hurdacı şubemize aşağıdaki materyallerin bulunduğu eşyalarınızı satabilirsiniz:

 • Bakır
 • Demir
 • Alüminyum
 • Akü
 • Çinko
 • Sarı
 • Krom

Yukarıda sıralanan materyaller; buzdolabı, bilgisayar, laptop, bulaşık ve çamaşır makinesi gibi eşyalarda bulunur. Çekmeköy hurdacı hizmet personelimizle kullanmadığınız ürünleri alıyoruz. Firmamıza götürüp uzman arkadaşlarımızla parçalayarak hurda türüne göre ayrıştırıyoruz. Depolama alanımıza götürüp geri dönüşüm firmasından haber gelince hurdaları götürüyoruz. Böylece yeniden hayata kazandırılan hurdalar, farklı sektörlerde tekrar kullanıma hazır hale gelir.

Çeşitli alanlarda başka bir ürünün geri dönüşüm malzemesiyle üretilir. Satışa hazır hale geldiğinde yurtiçi veya yurtdışı satışı yapılır. Bu sayede ülke ekonomimize hurdacı şubemizle bir katkı sağlarız. Hurdacılık sektörü bu tür avantajlardan dolayı çok önemlidir. Biz de İstanbul Hurdacı olarak hizmetimizle dünyamızı ve ülkemizi daha güzel hale getirmek için çabalıyoruz.

Çekmeköy Hurdacı Çekmeköy İstanbul

Çekmeköy hurdacı Çekmeköy İstanbul için hurdalarınızı alarak geri dönüşüm işlemlerinin ilk aşamasını tamamlar. Kullanmadığınız eşyalarınızın alım-satımını yapacaksınız fiyat bilgisinden haberdar olmalısınız. Hurda fiyatları, neredeyse her gün değişir. Bunun sebeplerini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

 • Bir hurda türüne talep fazlaysa fiyat artış gösterir.
 • Stokta çok fazla olan hurda çeşitlerinin fiyatı düşer.
 • Güncel borsa piyasası hurda fiyatlarını etkiler.
 • Ülkenin benzin gibi yerel sebepleri hurda fiyatlarını değiştirir.

Yukarıdaki nedenlerden dolayı hurda fiyatları değişir. Çekmeköy hurdacı şubemiz, hurdalarınıza değerinde fiyat biçmek için her gün tabloyu kontrol eder. Siz de satış yapmadan önce bizi arayarak genel bir bilgi alabilirsiniz. Numaramıza internet sitemizden ulaşabilirsiniz. WhatsApp hattımıza yazdığınızda hurdalarınıza ön fiyat bilgisi veririz. Adresinize geldiğimizde belirli incelemeler yaparak net ücreti öderiz.

Fiyatları belirlerken aşağıdaki aşamaları gerçekleştiririz:

 • Hurdalarınızın hangi türde olduğunu tespit eder.
 • Kilogramını ölçer.
 • Ne durumda olduğunu inceler.

Uzman ekibimizle yaptığımız çalışma sonucu güncel fiyatları göz önüne alarak adil bir fiyat belirleriz. Çekmeköy hurdacı şubemizle herhangi bir sorun yaşamayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizimle çalışarak ekonomimize, doğaya bir katkı da siz sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çekmeköy Hurdacı Telefonu Nedir?

İstanbul Hurdacı sitemiz üzerinden telefon numaramızı bulabilirsiniz. “İletişim” sekmesinde hem numara hem WhatsApp hattımız vardır. Bunlardan biriyle hurdanıza ne kadar para alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Çekmeköy Hurdacı Hangi Mahallelere Hizmet Verir?

Firmamız, İstanbul’un bütün ilçelerinde olduğu gibi Çekmeköy’ün tüm mahallelerine hizmet verir. Nerede olursanız olun Çekmeköy’deki ev, işyeri, inşaat gibi alanlardan hurdalarınızı alırız.

Çekmeköy Hurdacı Demirin Kilosuna Ne Kadar Veriyor?

Değişen hurda fiyatları ve demirlerin durumuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Hemen Ara
ARA