Hurda Alımı

İzmit Hurdacı

İzmit hurdacı hizmeti, İzmit ve çevre ilçelerinde sık sık aranmaktadır. Çünkü İzmit, sanayii gelişmiş bir ilçedir. Ve sanayi demek oldukça fazla atık olacağı anlamına gelir. Bu yüzden çıkma ya da atık eşyaları çalışma alanlarından alacak birilerine ihtiyaç duyulur. İşte İstanbul Hurdacı firması, İzmit ilinde de hurda alımı hizmeti vererek bu soruna çözüm olur.

Tabii ki sadece sanayide de değil, evlerde de bazı eşyalar ya da materyaller işlevlerini yitirdiği zaman hurdaya ayrılmaktadır. Ancak ihtiyaç duyulan hurda hizmetine hızlıca erişilemediği için bu hurdalar çoğu zaman geri dönüştürülmeyip doğaya atılmaktadır. Doğaya atılan hurdalar ise materyallerine bağlı olarak en az 100 yılda çözünmektedir. O yüzden de hurdaların doğaya atılması çevre için oldukça zararlı etkiler oluşturmaktadır. İstanbul Hurdacı firmamız, İzmit hurdacı hizmeti ile bu hurdaları geri dönüştürür ve doğanın sürdürülebilirliği için katkı sağlar.

İzmit Hurdacı Telefon Numaraları

İzmit hurdacı telefon numaraları, atıklarını geri dönüştürmek isteyen insanlar arasında sık sorulan bir sorudur. Çünkü insanlar hurdacı hizmetine aynı zamanda kolay bir şekilde ulaşmak ister. İstanbul Hurdacı firması, İzmit hizmet bölgesinde de müşterilerine bir telefon kadar yakındır. İsterseniz telefonla arayarak da evinizden hurdaların alınmasını sağlayabileceğiniz gibi İzmit hurdacı hizmeti için WhatsApp kanalından da iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Hurdacı, farklı materyallerden yapılma hurdaların alımını da yapmaktadır. İzmit hurdacı hizmetinde de firma bünyesinde alım yapılan bütün hurdaların alımı yapılmaktadır. Alımı yapılan hurdalar ise;

  • Alüminyum,
  • Demir,
  • Bakır,
  • Bronz,
  • Pirinç,
  • Kablo,
  • Krom,
  • Naylon şeklinde sayılabilir.
  • Kocaeli Hurdacı

Kocaeli hurdacı faaliyetleri yürüten İstanbul Hurdacı firmamız, hizmet bölgelerini ihtiyaca göre belirlemektedir. Talebin fazla olduğu bir diğer hizmet de spesifik olarak İzmit hurdacı hizmetidir. Bu yüzden İstanbul Hurdacı, Kocaeli’nin İzmit ilçesini özel olarak hizmet bölgeleri arasına almıştır.

Hurda alım hizmeti aynı zamanda ekonomik bir faaliyettir ve hurda alım fiyatlarında bazı kriterler göz önüne alınır. Bu kriterler arasında hurdaya duyulan talep, hurdanın saflık derecesi, hurdanın ağırlığı gibi faktörler yer alır. Hurda fiyatları İzmit ilçesi için de belirlenirken bu kriterler göz önüne alınır. O yüzden net bir fiyat belirtmek pek doğru olmaz. Çünkü fiyatlar her döneme göre değişmektedir. Ancak yine de İstanbul Hurdacı sitesinde fiziksel durumlarına göre çeşitli materyallerden hurdaların en güncel fiyatlarını görebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En Az Kaç Kilo için Adresten Alım Yapılmaktadır?

Yerinden hurda alımı için en az hurda 500 kg olmalıdır

WhatsApp Kanalı Üzerinden Fiyat Alabilir miyim?

Evet, hurdaların resimlerini göndererek ve sayı belirterek net fiyata ulaşabilirsiniz.

Sigorta Kutuları ya da Elektrik Panelleri Hurda Sayılır mı?

Evet, elektronik devreler parçalanarak içindeki metaller ayrı ayrı değerlendirilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Hemen Ara
ARA