Hurda Alımı

Esenyurt Hurdacı

Esenyurt hurdacı, ev, işyeri, inşaat alanı gibi bölgelerden, elinizde bulunan kullanmadığınız eşyaları alır. Firmamız, İstanbul Hurdacı olarak İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Esenyurt ilçesine de kaliteli hurdacılık hizmetleri götürmektedir. Hurdalarınıza doğru fiyatları biçiyor ve zarar etmeden alım-satım işlemi yapmanızı sağlıyoruz. Bizimle çalıştığınız zaman aşağıdaki hurdalarınızı verebilirsiniz:

 • Alüminyum,
 • Demir,
 • Bakır,
 • Bronz,
 • Kablo,
 • Krom,
 • Sarı

Yukarıdaki hurda malzemeleri neredeyse her ev aletinde bulunur. Evinizde bulunan çamaşır makinesi, buzdolabı, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınızı, Esenyurt hurdacı şubemize satabilirsiniz. Bu malzemeleri sattığınız zaman ülkemize ve doğaya büyük bir katkı sağlarsınız. Çünkü doğada uzun süre kaybolmayan hurdalar, büyük bir zarara neden olmaktadır.

Geri dönüştürüldüğünde, bu malzemelerden yeni bir ürün ortaya çıkar. Doğal olarak kaynakların kullanımında tasarruf sağlanır. Gelecek nesillere daha güzel bir dünya yaratmak için hurdalarınızın geri dönüşümü çok önemlidir. Bu nedenle sadece sizden hurdaları almakla kalmıyor çöpe atılan geri dönüştürülebilir eşyaları topluyoruz. Esenyurt hurdacı şubemiz, verdiği hizmetle ekosistemin korunması için büyük bir çaba göstermektedir.

Geri dönüştürülen hurdalar, yeni malzemelerin ortaya çıkmasını sağlar. Her bir malzeme otomotiv, bilişim ve diğer sektörlerde tekrar kullanılarak yeni ürünler yaratılır. Bunların satılması, ülkemizin para kazanması anlamına gelir. Biz, İstanbul Hurdacı olarak ülkemizin ekonomisinin güçlenmesi için profesyonel hizmet veriyoruz. Esenyurt hurdacı şubemizi arayarak siz de buna destek olabilirsiniz.

Esenyurt Hurdacı Numarası

Esenyurt hurdacı numarası bulmak için firmamızın sitesini ziyaret edebilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada “İletişim” sekmesine tıklayarak telefonumuza erişebilirsiniz. Dilerseniz, WhatsApp hattımızdan hurdalarınızın fotoğrafını gönderebilirsiniz. Gerekli bilgileri verdikten sonra fiyatla alakalı ön bilgi alabilirsiniz. Eğer Esenyurt hurdacı şubemizi tercih ederseniz, adresinize gelir ve hurdalarınızı bizzat teslim alırız. Aşağıdaki aşamaları izleyerek geri dönüşüm için ilk adımı atarız:

 • Sizden aldığımız eşyaları firmamıza götürürüz.
 • Uzman ekip arkadaşlarımızla, hurda ayrıştırma işlemlerini gerçekleştiririz.
 • Ayrıştırılan hurdaları, sınıflandırarak toplama alanına götürürüz.
 • Zamanı geldiğinde hurdaları geri dönüşüm firmasına göndeririz

Geri dönüşüm işlemleri tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Yeni malzemelerin ortaya çıkmasıyla farklı sektörlere satış yapılır. Bu sektörler, ev eşyaları veya farklı alanlarda ürünleri kullanır.

Esenyurt Kıraç Hurdacı

Esenyurt Kıraç hurdacı, Kıraç mahallesindeki evlerinizde bulunan hurdaları alır. Esenyurt’un her mahallesinde olduğu gibi Kıraç’ta da aktif çalışıyoruz. Sizden hurdaları almanın yanında çöp konteynırlarından da hurdaları topluyoruz. Çevremize verdiğimiz bu hizmetle, doğanın korunmasını sağlıyoruz. Gelecek nesillerin daha güzel bir dünyada yaşaması için hurdacılık hizmetimizi tüm İstanbul’a götürüyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Esenyurt Hurdacı Numarası Nedir?

Telefon numaramıza ulaşmak için İstanbul Hurdacı web sitemizin “İletişim” bölümüne bakabilirsiniz.

Esenyurt Hurdacı Hangi Mahallelere Hizmet Verir?

İstanbul Hurdacı firması olarak Esenyurt hurdacı şubemizle ilçenin her mahallesine hizmet veriyoruz.

Esenyurt Hurda Demirin Kilosuna Ne Kadar Verir?

Değişken hurda fiyatlarından dolayı demir hurdaya net bir fiyat vermek mümkün değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Hemen Ara
ARA