Hurda Alımı

Bolu Hurdacı

Bolu hurdacı, İstanbul Hurdacı firmamızın bir hizmeti olarak Bolu ilinde hurda toplama görevini üstlenir. İşlevini kaybetmiş birçok malzemeyi işleyerek tekrardan doğaya kazandırmayı hedefleyen Bolu hurdacı olarak çevreye önem veriyor ve daha yaşanılabilir bir dünya yaratmayı mümkün kılıyoruz. Hurdaları direkt olarak evinizden teslim aldığımız için sizleri herhangi bir zahmete sokmadan etkili bir şekilde çalışıyoruz.

Kullanmadığınız ve ömrü biten hurdaları çöpe atmak yerine hurda olarak nitelendirip bizlere vererek hem şimdiki hem de gelecek nesiller için temiz bir çevre yaratmanız mümkün. Bolu hurdacı olarak profesyonel ekibimiz için dilediğiniz yere kadar gelip eski eşyalarınızı topluyoruz. Toplanılan her bir hurdanın değerini de ölçüp sizlere güvenilir bir şekilde nakit olarak sağlamaya özen gösteriyoruz.

Hurdacı hizmetimiz, Bolu ili için özveri ile çalışmaktadır. Kullanım ömrü tükenen değerli madenleri de toplayıp eritme yöntemi ile tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz. Sıklıkla topladığımız hurdalar ise şunlardır:

  • Bakır
  • Demir
  • Alüminyum
  • Akü
  • Çinko
  • Sarı
  • Krom

Bu metaller geri dönüşüme ve tekrar kullanıma uygun olduğu için Bolu hurdacı olarak oldukça özenli bir şekilde metal ve hurda toplama işlemi gerçekleştiriyoruz.

Bolu Hurdacı Telefon Numarası

Bolu hurdacı telefon numarası ile iletişime geçerek hizmetimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Hurda alım satımı ilgilenenler için İstanbul Hurdacı firmamız oldukça avantajlı hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerden bir tanesi olan Bolu hurdacı olarak eski ve kullanılmayan eşyaları topluyoruz. Topladığımız her bir hurdayı geri dönüşüm fabrikalarına götürerek eskimiş olan ürünlerin yeni ve kullanılabilir bir hale gelmesini sağlıyoruz.

Hurdacı hizmetimize ulaşmanız oldukça kolay. İstanbul Hurdacı firmasının web sitesinde yer alan telefon numaramız ile bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Müsaitlik durumuna göre saat ve gün belirledikten sonra belirtmiş olduğunuz adrese tam olarak vaktinde gelip elinizdeki hurdaları alıyoruz. Bu sayede eskimiş eşyalar çöpe karışmayarak hem canlıların yaşam alanları korunmuş oluyor hem de ekonomiye katkı sağlıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Hurdacı Kimdir, Kime Denir?

Hurdacı işlevini yitiren eski eşyaları toplayan kişilere denir. Hurdacılar kullanılmayan eşyaları geri dönüşüme kazandırırlar.

Hurda Alımında Yol Ücreti Alınır mı?

Bolu hurdacı, hurda alımı yapacağını bölgenin uzaklığına göre yol ücreti almaktadır.

Hurda Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Hurda fiyatları alınan hurdanın miktarına, kalitesine, yapısına ve döviz kurlarının değişimine göre değişiklik gösterir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Hemen Ara
ARA