hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Toptan Hurda Alımı Yapan Firmalar

Toptan hurda alımı yapan firmalar aracılığı ile elinizde hangi çeşit olduğu farketmeksizin pek çok hurdanın alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada kurumsal yapıda oluşturulmuş bu firmalar sağladıkları hizmetlerle ihtiyaçlarınıza fazlası ile cevap vermektedir. Toptan hurda alımı mantığı ile hareket eden firmalar, gün içerisinde tonlarca farklı tipteki hurdayı biriktirmektedir. Seyyar olarak toplanan ya da tesis içerisinde temin edilen birçok hurda toplanarak çeşitli işlemlere dahil edilmektedir. Toplanan hurdalar, personeller tarafından itina ile çöplerinden ayrılmaktadır. Cins ve çeşitlerine göre ayrıştırılan hurdalar, ilgili geri dönüşüm fabrikalarına yönlendirilerek kimyasal ve fiziksel işlemlere tabi tutulurlar.


Hangi Hurdalar Alınmaktadır?

Toptan hurda alımı yapan, hurda niteliği taşıyan ve geri dönüşüm değerine sahip pek çok ürünün alımını yapabilmektedir. Alımı yapılan hurda türleri şunlardır:

Bakır hurdalar; soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, %98 külçe bakır hurdası, bakır talaşı, paslanmaz talaş hurdaları
Sarı hurdalar; araiş sarı hurdası, su saati hurdası, oto radyatör hurdası, fermuar talaşı hurdası, fosfor bronz araiş
Hurda kablolar; karışık kablo hurdası, antigron hurda, yeraltı enerji kablosu, fare yemez kablo,
Plastik hurdalar; ABS plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistiren kristal hurdası, jelatin hurdası, plastik pet hurdası, beyaz şeffaf naylon hurdası, çıkma pimapen hurdası
Alüminyum hurdalar; araiş levha alüminyum, beyaz imalat profil alüminyum, profil eloksallı imalat alüminyum, profil çıkma alüminyum, hurda alüminyum profil talaşı, ofset matbaa kalıbı hurdası, yumuşak alüminyum hurdası, alüminyum klima radyatörü, çatı alüminyum hurdası, tel alüminyum
Demir hurdaları; DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurdası, teneke hurdası, demir talaşı hurdası, inşaat yıkım hurdası, tufal hurdası
Hurda motorlar; Demir ve alüminyum kaplamalı motor hurdaları
Nikel hurdaları; anot hurda nikel, nikel çapağı hurdası, turbo nikel hurdası
Zamak hurdaları; imalat zamak hurdası, antimon hurdası
Kurşun hurdaları; levha hurda kurşun, hurda kurşun çatı minare sökümü, hurda kurşun boru
Kağıt hurdalar; beyaz kağıt hurdası, karışık renkli kağıt hurdası, hurda karton kağıt, peçete kağıdı hurdası, bardak kağıt hurdası, gazete hurdası, ofset baskı bozuğu, kuşe kağıt hurdası
Bunlara ek olarak; makine hurdası, torna elmas ucu, akü hurdası sulu, çinko hurda çatı sökümü, kalay hurdası, lehim hurdası, titanyum, titanyum talaşı da alınmaktadır.


Demir Hurda Alımı Yapan Firmalar

Demir hurda alımı yapan firmalar, birçok demir çeşidini alarak hurda ticaretini sağlamaktadır. Demir hurdalar genellikle, bina yıkımlarından açığa çıkarılan inşaat demirlerini oluşturmaktadır. Bu noktada hurda karşılığı bina yıkımı gerçekleştiren firmalar, ağırlıklı olarak demir hurdası alımı yapmaktadır. Değerli bir metal olan demire hayatımızın her alanında ihtiyaç duyduğumuzdan üretim faaliyeti gerçekleştirilen firmalar tarafından sıklıkla geri dönüşüme tabi tutulmaktadırlar.
 

Bakır Hurda Alımı Yapan Firmalar

Bakır hurda alımı yapan firmalar soyma kablo başta olmak üzere bakır içerikli eşyaların alımını da sağlamaktadır. Hurda değeri en fazla metaller arasında yer alan bakırların alımı piyasa değerindeki fiyatlar üzerinden sağlanmaktadır. Bu sayede elinizde bulunan bakır hurdaları satarak değerlendirebilir ve geri dönüşümlerine aracı olabilirsiniz.

Krom Hurda Alımı Yapan Firmalar
Mutfak malzemelerinden silah yapımına kadar geniş bir kullanım aralığına sahip olan krom metali, geri dönüşüm metotu ile tekrardan sıklıkla kullanılmaktadır. Önemli bir yere sahip olan kromdan paslanmaz eşya üretimleri gerçekleştirilebilmektedir. Krom hurda alımı yapan firmalar, elinizde bulunan krom içerikli her türlü hurdanın alımını yapmaktadır.

Alüminyum Hurda Alımı Yapan Firmalar
Alüminyum hurdası, çevrede sıklıkla denk geldiğimiz hurdalar arasında yer almaktadır. İçecek ve konserve kutularının oluşturduğu endüstriyel atıklar, çöpe atılmak yerine hurda firmalarına verildiği taktirde geri dönüşüm işlemleri sağlanmakta ve materyaller tekrar kullanılabilir hale getirilebilmektedir. Günümüzde kullandığımız pek çok alüminyum ürün ağırlıklı olarak geri dönüşüm malzemelerinden üretilmiştir.

Kağıt Hurda Alımı Yapan Firmalar
Kağıt, dünya üzerinde en çok geri dönüşümü sağlanan maddeler arasında yerini almaktadır. Türkiye’de de kağıt geri dönüşümü oldukça önemli bir noktaya gelmiş olup, gelişen teknoloji ile hurda geri dönüşümleri çeşitlendirilmiştir. Her çeşit kağıdın alımı sağlanarak tonlarca olacak şekilde toplanmaktadır. Ardından ayıklama işlemlerine tabi tutularak, geri dönüşüm firmalarına gönderilmektedir. Kağıt hurda alımı yapan firmalar aracılığı ile evinizde yer kaplayan hurda kağıtları geri dönüşüme kazandırarak, çevrenin korunmasına yardımcı olabilirsiniz.

Plastik Hurda Alımı Yapan Firmalar
Plastik hurda alımı yapan firmalar pimapen, poşet hurdalar, plastik şişe hurdaları vb. evinizde bulunan ve çevrenizde çoğunlukla karşılaşabileceğiniz hurdaları satarak parasal kazanımlar elde edebilirsiniz. Alanında uzman personeller, her gün yüzlerce kilogram pet şişeyi ayıştırıp çeşitli aşamalardan geçirerek geri dönüşümlerini sağlamaktadır. Günümüzde pet şişe ambalajlarının pek çoğu hurda geri dönüşümleri üzerinden sağlanmıştır.

Hurdacını Bul üzerinden iletişim bilgilerine erişim sağlayabileceğiniz toptan hurda alımı yapan firmalar, güvenilir ödeme yöntemi ve çalışma sistemi ile hurdalarınızın değerlendirilmesini sağlamaktadır. Hurdalarınızı çöpe atmak yerine konumunuza en yakın hurda firmasına ulaşarak, maddi kazanım elde edebillirsiniz.

  WHATSAPP
ARA      

İSTANBUL HURDACI
Hurda demir        
Hurda bakır         
Hurda alüminyum
Hurda kablo         
Hurda sarı            
Hurda çinko          
Hurda kurşun 
      
hurda fiyatları
Hurda demir fiyatları        
Hurda bakır fiyatları         
Hurda alüminyum fiyatları
Hurda kablo fiyatları         
Hurda sarı fiyatları            
Hurda çinko fiyatları         
Hurda kurşun fiyatları