hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Sökülecek Hurda Satışı Yapan Yerler

Sökülecek hurda satışı yapan firmalar günümüzde en çok rağbet gören konular arasındadır. Bunun nedeni, farklı kaynaklardan gelir elde etmek veya geri dönüşüme katkı sağlamak olarak nitelendirilebilir. Hurda satışına karar verdikten sonra bir firma yani geri dönüşüm şirketiyle anlaşmanız gerekmektedir. Burada kıstas olan konular; firmanın güvenirliği, lojistik desteği, hurda söküm ve geri dönüşüm hizmetleri olarak düşünülebilir. Yıllarca sektörde tanınmış ve işinin ehli bir firmaya ulaşmanız işinizin daha profesyonel bir biçimde sonuca ulaşmasını sağlar. Eğer bu konu ile ilgileniyorsanız, ilk olarak yapmanız gerekenler; sökülecek hurda satışı nasıl yapılır ve dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir, sorularına yanıt bulmak olacaktır.


Sökülecek Hurda Satışı Nasıl Yapılır?

Hurdacılık sektörü dünyada ilerlediği gibi ülkemizde de her geçen gün gelişmektedir.

Hurda alım ve satımı, günümüzde birçok ailenin gelir kapısı haline gelmiştir. Ayrıca hurdaların ev veya iş yerlerinde bekletilmesi, sağlık koşullarına olumsuz etkiler oluşturmaktadır. Ayrıca bu materyallerin, geri dönüşüme olan uyumu toplum hayatına ekonomik anlamda büyük kazanım sağlamaktadır.

Sökülecek hurda satmak size iyi bir kazanç sağlayabilir çünkü geri dönüşümdeki kâr oranı gün geçtikçe yükselmektedir. Fakat burada dikkat etmeniz gereken husus, hurda malzemelerin veya satışı yapılacak materyallerin, belediye tarafından onaylanmış geri dönüşüm tesisleri içerisinde işleme tabi tutulmalarıdır.

Bu nedenle sökülecek hurda satışı yaparken profesyonel ve güvenilir bir firmayla anlaşmanız, hem hurda satarken ederinden satmanıza olanak tanıyacak hem de alanında uzman ekiplerce iş yürütebilmenizi sağlayacaktır.


Hurda Satışında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hurda firmasını belirlediğinizi varsayarsak; bu noktadan sonra dikkat etmeniz gereken şeyler genel olarak işin prosedür kısmıdır. Bunun için sitemizde bulunan telefon numaraları üzerinden hurdacı ile iletişime geçerek hurda fotoğraflarını yollayabilirsiniz. Bu sayede doğru bir şekilde hurdalarınızın güncel fiyatlandırılmasını öğrenebilirsiniz. Arzu ettiğiniz taktirde keşif ekibini evinize de davet edebilirsiniz.

Peki makul bir teklif aldınız ve güvenilir bir firmayla anlaştınız. Bu aşamadan sonra ise nakliye yani lojistik devreye girmektedir. Burada birini tercih etmeniz gereken iki seçenek vardır; nakliye teklifi veren firma sizden nakliye için ekstra bir fiyat talep etmeden hurdanızı gelip alabilir ya da nakliye sürecini kendiniz karşılayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken püf nokta, hurda satışını yaparken nakliye konusunu firmayla sonuca ulaştırmanızdır. Yoksa karşınıza ilerde ekstra bir maliyet olarak çıkabilir.

Yapılacak tüm işlemler belirlenmeden önce hurdanızı satma kararı almayın. Sonrasında problem yaşamamak için bu kuralı atlamamanız son derece önemli.

Nakliye konusunda da anlaştıktan sonra hurda parçaları, ekiplerimizce hurda toplama merkezine getirilir. İki tarafında anlaşması sonucunda hurdanın değeri belirlenip, ödeme işlemlerine geçilir.

Özetle hurda satış süreci şu şekilde işler:
  • Hurda hizmeti veren firmayla iletişime geçmelisiniz.
  • WhatsApp uygulamasını kullanarak hurdanızın fotoğrafını gönderebilir veya firmanın telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Fotoğrafları inceleyen geri dönüşüm firması, size anında geri dönüş yaparak güncel hurda fiyatları üzerinden en uygun fiyatlandırmayı sunacaktır.
  • Hurdanızın kapınızdan alınmasını talep etmeniz durumunda, uzman lojistik ekibi sizinle irtibat haline geçer ve hurda eşyanızın en kısa süre içerisinde geri dönüşüm depolama alanına götürülmesine aracı olur.
  • İki tarafında anlaşması sonucunda ödeme işlemleri gerçekleştirilir.
  • Sökülecek Hurda Satanlar
Sökülecek hurda satışını sağlamak için piyasada, elinizdeki hurda materyal konusunda uzman bir firma ile görüşmelisiniz. Bunun nedeni tecrübeli bir firmayla anlaşarak süreci hızlandırmak ve zaman kaybını önlemektir. Bu konuda bizi arayarak ya da WhatsApp üzerinden ulaşarak kafanızdaki soru işaretlerini giderebilir, süreci profesyonel bir şekilde yürütebiliriz.


Sökülecek Hurda Fiyatları

Sökülecek hurda fiyatları değişken olup; ürünün kalitesi, malzemesi ve nakliye hizmetleri aşamaları göz önünde bulundurularak yapılır. Alternatif materyallerde hurdaların fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Ülkemizde en çok değerlendirilen hurdalar; bakır, demir, alüminyum, çinko vb hurdalardır. Ayrıca kilogram fiyatlarına göre veya nakliye aşaması baz alındığında fiyatlar değişebilir. Bunu öğrenmenin en kolay yolu bizimle iletişime geçerek sizin için en uygun olan fiyatı öğrenmek olacaktır.

Sökülecek Hurda Fiyatları İzmir
Sökülecek hurda fiyatları, belirli yıkım ya da söküm işlemlerinin ardından, maliyeti eklenerek hesaplama yapılarak belirlenmektedir. Söküm yapılacak hurdalar, öncelikli olarak alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından değerlendirilir. Değerlendirmenin ardından müşteriye, fiyat teklifi sunulur. Anlaşma sağlandığı takdirde, söküm işlemleri yapılır. Sonrasında hurda gerekli söküm ve parçalama işlemleri yapılarak, geri dönüşüm tesisine nakliye edilir.

Hurdacılık son yılların değer kazanan sektörleri arasındadır. Bunun nedeni; ekonomiye geri dönüşüm aracılığı ile değer katması, çevresel olumlu etkiler oluşturup yeni bir istihdam alanı yaratmasıdır. Elinizdeki hurdayı geri dönüşüm yolu ile değerlendirerek sadece maddi bir kazanç değil, ayrıca doğal kaynakların korunması yolunda adım atabilirsiniz. İthalatın azalmasına veya üretim için hammadde arayışının seyrelmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Hurdacılık sektöründeki deneyimimiz ve güçlü teknik kadromuz ile, tüm aşamalarda çalışmalarımızı titizlikle yürütmekteyiz. Yıllardan beri sürdürdüğümüz istikrarımız ve güvenilir hizmetimizle daima sizin yanınızdayız. İhtiyacınıza hitap edecek hurda ve geri dönüşüm firmalarına Hurdacını Bul platformu ile erişim sağlayabilirsiniz.

  WHATSAPP
ARA      

İSTANBUL HURDACI
Hurda demir        
Hurda bakır         
Hurda alüminyum
Hurda kablo         
Hurda sarı            
Hurda çinko          
Hurda kurşun 
      
hurda fiyatları
Hurda demir fiyatları        
Hurda bakır fiyatları         
Hurda alüminyum fiyatları
Hurda kablo fiyatları         
Hurda sarı fiyatları            
Hurda çinko fiyatları         
Hurda kurşun fiyatları