hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı

Hurdalarla gerekli faydanın elde edilmesi için öncelikli olan mesele hurdaların değerleri hakkında bilinçlenmektir. Bu sayede hurdaların toplum nazarında ki değeri artış gösterecektir. İstanbul Avrupa Yakası hurdacıları ekseriyetle bu kriterler çerçevesinde çalışırlar ve bu durum bizim firmamızda da bu şekilde işlemektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve potansiyelinin artırılması maksadıyla hizmet şartlarımızı en üst kaliteye çıkarmaktayız. Hizmet verirken, hurdaların değerleri ve diğer ayırt edici özellikleri hakkında müşterilerimize bilgi veririz. Hurdaların hangi durumlarda daha fazla değer taşıdıklarından bahsederiz.

Hurdaların toplanması ve geri dönüşüme aktarılması sürecinde hurdacılara büyük iş düşüyor. Bu süreçte en önemli meselelerden birisiyse, halk arasında hurdaların çöp olarak kabul edilmemesi gerektiğidir. Hurda eşyalar kıymetli metallerin kullanılmasıyla oluşmaları nedeniyle bunlardan tekrar faydalanılması için geri dönüşüm süreci en mühim unsurlar içinde yer alıyor. İstanbul Avrupa Yakası hurdacıları ekseriyetle bu kriterler kapsamında çalışmaktadır . Kurumumuz sizlere daha iyi hizmet sunmak için, hurdaları sizlerin adresinden alarak ve değerlerini en iyi şekilde tespit ederek ödemelerini anında yapmaktadır.

istanbul avrupa yakası hurdacı

İstanbul Avrupa Yakası Hurdacıların Sektörde ki Yerleri

Hurda eşyaların alım satım sürecinde dikkate alınması gereken konulardan biriyse, hurdaların nereden ve nasıl satın alındığı meselesidir. İstanbul Avrupa Yakası, hurdacıları konusunda ilk sırada yer almamaktadırlar. Bölgenin en aktif hurdacıları içimde firmamız ilk sırada gelmektedir. Hurdacı firmamızın en kaliteli biçimde hizmet vermesi ve bu politikamızın artırılması amacıyla, bünyemizde çalışan personelleri en kapsamlı şekilde tecrübeli olanları seçerek ve herhangi bir yanlış olması halinde bazı önleyici tedbirler almaktayız.

Hurda alımı yaparken, müşteriyle iletişime geçer ve onlarla eşyanın durumu hakkında, hurda değeri gibi  konularda bilgi alışverişi yapmaktayız. Bu durum sonucunda hurdaları adreslerden alıp en iyi şekilde değeri neyse karşılığını ödemekteyiz. Hurda değerlerinin belirlenmesi maksadıyla en kaliteli standardı yakalamaya çalışan Avrupa yakasında bulunan aktif firmalardan biriyiz. Hizmet verirken, hurdaların alınması kapsamında nakit ve peşin ödeme yapıyor ve bu şekilde güvenilirliğimizi sağlıyoruz. Hurdalarınızı bu şartlarla satmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz. Hurda alım satım işi, tüketiciler ve hurdacılar aracılığıyla devam ettirilen bir meslektir. Günümüz Türkiye’sinde neredeyse 6 milyar Euroluk bir pazar değerine sahiptir.

Bir çok metalin değerli olması sebebiyle insanları hurda eşyalarını satmaya teşvik eden unsurlardan olmaktadırlar. Kullanım alanlarının büyük olması nedeniyle kıymetli metaller bir çok kişi tarafından hurdacılara satılmaya uygun bulunur. Bazı hurda türleri şunlardır; Bakır madde, demir, alüminyum madde, sarı maddeler, kablo, çelik madde, krom maddeler vb. çeşitli alanlarda kullanılan bu metaller tam olarak geri dönüşüme uygun oluyorlar. Geri dönüşümleri yapılmış hurda ürünler, daha sonra sektörel gereksinimler bağlamında ham madde olarak sektöre tekrar kazandırılırlar. Bu sirkülasyon neticesinde ülkemiz %95’ler seviyesinde enerji kazanımı elde etmektedir.
istanbul avrupa yakası hurdacı telefonu
 

Türkiye Geneline Hitap Eden Hurda Alım Satımı Hakkında

Ülke genelinde hurda alım satımı meselesinde bir çok hurdacı ve pek çok sektör bulunmaktadır. Bu sebeple pek çok sektörde olduğu gibi hurdacılık alanında da Türkiye’nin potansiyeli çok iyi sayılır. Türkiye’de hurda alıp satan pek çok hurdacı firma vardır. Firmamız köklü bir geçmişe sahiptir. Genel hurdacı ihtiyaçları için yurt içinde tüm adreslerden hurda alımı yapmaktayız.
 

İstanbul Avrupa Yakası Hurdacıları

Türkiye geneline hizmet veren hurda alıcısı bir firma olarak bir çok hurda çeşidinin alımını yapmaktayız. Fakat öncelikle değerli hurda metallerini tercih ederiz. Hurda malzemenin geri dönüştürülmesiyle ülke ekonomisine katkı sağlanmakta hem de Tabiatın temiz kalmasında etken rol oynamaktadır.

Hurda Bakır Alımımız
Hurda bakır alımlarını genelde ufak atölyeler ve elektrik-elektronik tamiri yapılan sektörlerden sağlamaktayız. Birçok farklı sektörde, tüketici malzemelerinden atıl halde bulunan  bakır hurdaları değerinde satın alıyoruz.
 
Demir Hurda Alımı
Dünyada en yaygın dördüncü element olan hurda demir alımı işini daha çok inşaat şantiyeleri ve alanlarından sağlamaktayız. Yangın merdivenleri, kalorifer kazanları ve benzeri pek çok formda ki değişik hurda demirlerinin alımını yapmaktayız.
 
Alüminyum Hurda Alımlarımız
Alüminyum hurda ise doğada ki en yaygın üçüncü elementtir. Pek çok kullanım alanı olan alüminyum kayıpsız geri dönüşümü sağlanabilen bir elementtir. Alüminyumun hurda geri dönüşüm işleminde ise %90 civarında enerjide tasarruf sağlanabiliyor…
 
Krom Hurda Alımlarımız
Kromun günümüzde pek çok kullanım alanı vardır. Paslanma yapmadığı için öteki adı paslanmaz olan krom elementinin kullanım alanı geniştir. Yurt içi genel hurdacısı olarak hurda krom hurda çeşitlerinin hepsinin alımını yapıyoruz.
 
Sarı Hurdası Alımı
Sarı madde %34 civarında çinko içermekte olan alaşımlarda kullanılan bir ABD terimidir. Mutfak ve banyo malzemelerinde sıkça kullanılırlar.
 
Hurdacılık Nasıl Yapılır ?
Hurdacılık yapabilmek için evvela nereden başlanacağını bilmek gerekir. Sadece üç tekere sahip bir araç alarak hurdacılık yapılması olanaklıdır. Bu sayede Sokaklardan hurda toplamak kaydıyla kazanç elde edilebilir. İkinci opsiyon bir kamyon alıp hurdacılığa başlanabilir. Üçüncü seçenekse hem bir kamyon almak hem de bir dükkan açmak koşuluyla işe başlamak mümkündür.

  WHATSAPP
ARA      

İSTANBUL HURDACI
Hurda demir        
Hurda bakır         
Hurda alüminyum
Hurda kablo         
Hurda sarı            
Hurda çinko          
Hurda kurşun 
      
hurda fiyatları
Hurda demir fiyatları        
Hurda bakır fiyatları         
Hurda alüminyum fiyatları
Hurda kablo fiyatları         
Hurda sarı fiyatları            
Hurda çinko fiyatları         
Hurda kurşun fiyatları