hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı

Endüstrinin gelişmesiyle hurdacılık sektörü de gelişti. Her cins hurda eşya bulunabilir. Müşteriler eşyalarını farklı fiyatlardan değişik hurdacılara satarlar. Bu sebeple hurdacılar arasında da büyük bir rekabet söz konusudur. Kıymetli müşterilerimiz zamanlarını boşa harcamasınlar diye hurda eşyalarını istedikleri yerden uzman ekibimizle  almaktayız. Aldığımız hurdaları geri dönüşüme yollayarak kategorize ediyoruz. Anadolu Yakası hurdacısı olarak öncelikle demir hurdalar olmak üzere krom maddeler, plastik mamuller, kağıt ürünleri, Alüminyum hurdası gibi çeşitlerin geri dönüşüm sürecine kazandırılması için çalışıyoruz. Firmamız çevre dostu olan tüm projeleri destekler. İstanbul‘da hurda alımı yapan başka hurdacı firmalara kıyasla daha fazla hurdayı adresten teslim almaktayız. Kaliteli ve güvenli hurda alımı için Anadolu Yakası hurdacısı firmamızı seçmenizi bekleriz.
 

Demir Hurdası Neden Önemlidir?

Demir hurdas esasen üretildiği amaç artık karşılamayan atıl vaziyetteki demirden oluşur. Bunlar genellikle yıkık binalar ve inşaatlardan artan malzemeler içinden çıkarlar. Geri dönüşüme müsait bu maddeler bu sebeple hurdacılar tarafından ön planda tutulurlar. Hurda demirlerin Türkiye genelinden toplanarak geri dönüşüme karışması doğaya önemli ölçüde yarar sağlar. İnşaat projelerinde kullanılacak ucuz demirlerin üretimini sağlamaktadır. Böylelikle ülkemiz demir madenleri tasarruflu bir şekilde tekrar kullanılmış olmaktadır. İstanbul’da demir hurdaya sahip yüzlerce inşaat şirketi var. Fakat malınıza iyi fiyat veren hem de bulunduğunuz yere gelip alım yapan hurda şirketleri oldukça azdır. Özellikle hurda demiri depolarında birikmiş firmalar hemen hurdacılara gelerek alınmasını isterler. Adresten hurda alan firmamızın tekliflerini öğrenmek satıcılara büyük yarar sağlayacaktır.

anadolu yakası hurdacı

İstanbul Anadolu Yakası Hurdacılığı

Firmamız İstanbul’un Anadolu Yakası’nda deneyimli ve uzman kadrosuyla müşterilere en yüksek hurda fiyatlarını ve hizmetini sunabilme anlayışı içindedir. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda her türlü hurdalarınızı yerinde ve değerinde nakit biçimde almaktayız. Hurdacı firması olarak temel prensibimiz eksiksiz ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmaktır.  Öncelikli amacımız hurdacılık ve hurda alımı sonrası 7/24 hizmet sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı başarmaktır.


Hurdacı Sitesi Faaliyet Konusu

Hurda alımı yaparken en yüksek Hurda fiyatlarımızı siz kıymetli müşterilerimize sunmaktayız. İmalat atığı hurdalar ile, fabrikalara firmamızca bedelsiz bırakılacak hurda konteynerle tertemiz, fire olmayan ve hoş görünüme sahip geri dönüşüm toplama alanı oluşturulabilmesi için gerekli hurda hizmetlerini de sağlamaktayız. Hurda Geri Dönüşüm Sanayi alanında her daim kalite anlayışımız ve güvencemizi bir üst kademeye taşımayı hedeflemekteyiz.
 
Anadolu Yakası Hurdacıları Nerede?
İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı firması olarak başta Anadolu yakası olmak kaydıyla tüm Avrupa yakası semtlerine hurdacılık hizmeti sağlıyoruz. En yakın bulunan hurdaları nakit olarak değerinde almaktayız. İstanbul Anadolu Yakasında hizmet sunduğumuz ilçeler: Adalar belediyesi, Ataşehir ilçesi, Beykoz ilçesi, Çekmeköy ilçesi, Kadıköy ilçesi, ilçesi ilçesi, Maltepe ilçesi, Sancaktepe ilçesi, Sultanbeyli ilçesi, Şile, Tuzla ilçesi, Ümraniye ilçesi, Üsküdar ilçesidir… Elinizde bulunan hurdanın adetini ve çeşidini söyleyin hemen telefonda ortalama bir fiyatlandırma yapalım.
anadolu yakası hurdacı numarası

İstanbul Anadolu Yakası Hurdacıları
Hurdacı Mı Arıyorsunuz Size En Yakın Hurdacı Firmayız
Eşyalarınızı tam değerinde ve nakit olarak alıyoruz. Kırık, dökük, eski, parçalanmış, paslanmış; artık kullanılmayacak vaziyette olan veya kullanım ihtiyacı bulunmayan nesnelere hurda denmektedir. Hurdalaşmış teknoloji aletleri, aküler, alüminyumlar demir ve bakırdan yapılmış eşyalar, motor ve parçaları, inşaat malzemeleri kablolar benzeri maddeler toplanıp geri dönüşüme yollanırlar. Özellikle de teknolojik aletlerin geri dönüştürülmesi oldukça önemlidir. Çünkü içinde kişisel bilgilerin olduğu bu aletler 2. el şeklinde satılırsa tehlikeli bir hal alabilir. Hurda toplamak için kamyonetlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Hurdalar, hurdacılar tarafından değişik alanlarda ve değişik şekillerde toplanmaktadırlar.  Bunlar şu şekildedir:

-Hurdanın alınacağı yere servise gönderilmesi. (Demir hurdası, krom hurdası,  hurda alüminyum malzeme, çatı sacı ve kablo üstüne)

–İnşaat şantiyelerine konteynerler bırakmak koşuluyla,

-Binaların ve diğer yapıların yıkımında ortaya çıkan molozlar ve atık hurdaları toplanır, enkaz içinden çıkan demirler de hurda olarak alınırlar.

-Toptancılık yapan firmaların depolarında birikmiş olan plastik paketler hurda statüsünde alınır.

-Bina genel ısıtma sitemini değişmekte olan toplu konut sitelerinin kaloriferleri  sökülür ve hurda niyetine alınır.

Bunlardan başka sokaklarda hurdacılık yapan kişiler de bulunmaktadır. Bunlar da günlük yaşamada sık kullanılan çatallar, kaşıklar, metal tencere gibi eşyaların toplanmasına ve geri dönüşüme yollanmasına katkı yaparlar.
 
Toplanan Tüm Hurdalar Geri Dönüşüme Gider
Bölgenize en yakın İstanbul Anadolu Yakası  hurdacı iletişim bilgilerine ulaşmak isterseniz Web sayfamızda ki telefon numarası aracılığıyla bizlere ulaşabilir en yüksek fiyatlardan hurdalarınızı satabilirsiniz. 7/24 hizmet vermekteyiz. 2020 yılında geri dönüşümün ekonomiye katkısı yaklaşık 3 milyar TL’dir. Bunun oluşmasında hurdacıların katkısı fazladır. 2020 yılında toplamda 20 milyon ağacı kesilmekten kurtarmıştır şeklinde de benzetme yapılabilir.

  WHATSAPP
ARA      

İSTANBUL HURDACI
Hurda demir        
Hurda bakır         
Hurda alüminyum
Hurda kablo         
Hurda sarı            
Hurda çinko          
Hurda kurşun 
      
hurda fiyatları
Hurda demir fiyatları        
Hurda bakır fiyatları         
Hurda alüminyum fiyatları
Hurda kablo fiyatları         
Hurda sarı fiyatları            
Hurda çinko fiyatları         
Hurda kurşun fiyatları