hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurdacılar Sitesi Burada

Eski metal, demir parçalarını ve çöp olarak dökülen elektronik el alet ve takımlarını çevreye yeniden kazandırmak hurdacılık işinin gereğidir. Kartonlar, pet şişeler, plastikler, demir ürünler, hurdalar, bakırlar, titanyum alaşımlar, bakır kablolar, kurşunla yapılmış hurdalar, hurda çinkolar gibi pek çok metal ve hurdaları hurdacı firması olarak her bölgede ki, il ve ilçelerden temin etmekteyiz. Yalnızca aramış olmanız bizler için yeterli olacaktır. Size en yakın hurdacılar sitesi nerede? Google Arama motorundan bakarak bu bilgiye ulaşmanız mümkündür.


Yüksek Fiyat Veren Hurdacılar

Hurdacılık işi zaman ilerledikçe ülke içinde gittikçe yayılarak pek çok şehirde hizmet vermektedir. Doğada ve kişilerde bulunan hurdaların toplanması için çalışan firmalar hem kişilere maddi açıdan destek veriyorlar hem de doğayı korumak için geri dönüşüm sağlayarak büyük bir fayda vermektedirler. Hurda miktarına, cinsine ve ağırlığına göre maddi kazanç sunan firmalar ayrıca farklı fiyat listelerini de ellerinde bulundurabilmektedirler. Yüksek fiyat veren hurdacılar elbette bulunur ancak belirlenmiş sabit oranlar ve fiyat skalası tektir.


Hassas Tartım Yapan Hurdacı

Firmaların bazıları kazançlarının daha yüksek olabilmesi adına müşterilere daha düşük ücret öderler. Esasen hurdacı firmalarının önceden belirlenmiş bu fiyat politikası çerçevesinde hareket etmeleri gerekir. Kişi yada kurumlardan toplanan hurdalar bu iş için özel olarak hazırlanmış hassas ölçüm aletlerinde tartılıp ağırlıkları belirlenir. Sonrasında ortak kabul görmüş ücret skalası gereği hurda fiyatı kişilere ödenir. Ancak firma sayısının gittikçe artması bu noktada kişilere alternatif sunar. Firmalar kazançlarını arttırabilmek adına eşyalarını satanlara daha düşük ücret ödemek şeklinde çalışmaktadırlar. Firmaların kendilerince hareket etmeleri sebebiyle değişik vakaların ortaya çıkmasına sebep olmaktalar. Hassas tartım yapan hurdacı firmalar elbette bulunmaktadır. Mümkün olduğunca bu firmalarla iş birliği yapmak oldukça önem arz eder.


Nakit Ödeyen Hurdacılar

Hurdacıların belirlenmiş fiyat listesine göre hareket etmeleri gereği her şeyden evvel bir vicdan meselesidir. Firmamız kurulduğu günden bu yana ortaya önce vicdanını koyarak alım sağlamış, hiç kimseye haksızlık etmemek için büyük çaba göstermiş ve belirlenmiş fiyatlara göre hareket etmiştir. Nakit ödeyen hurdacı olarak İstanbul ilinde tanınmış olan firmamızın bunu sağlamada ki en büyük avantajı bu fiyat listelerine uymak olmuştur. Başka firmalar gibi maddi çıkar elde edebilmek için sizlere ürün değerinin daha altında ödeme yapmamaktayız. Firmamız her maddenin değerine göre hareket edip adil bir şekilde nakit ödeme yapar. Bunu eşyanın alındığı alanda peşinen yaparız. Bu şekilde kişilerin memnuniyetini kazanarak daha fazla talep almaktayız.

Hurdacılar Sitesi 
Giderek artan hurdacı firmaları birçok anlamda bireylere katkı sağlamaya devam etmektedir. Atıl halde olan ve hurda olarak değerlendirilen pek çok eşyanın doğaya zarar vermesini engellemek ve tekrar kullanımına olanak tanımak adına hurdaların alınması sağlanmaktadır. Hurdalar bireylerin istekleri neticesinde toplanıp evvela ağırlıkları ölçülmekte sonra cinsine göre nakit ödeme ile hurda alımı yapılmaktadır. Ardından firmaların sahip olduğu imkanlarla alakalı hurdalar gerekli yerlere teslim edilip çeşitli maddelerin tekrar geri dönüşümü sağlanmakta. Böylelikle doğada giderek artan atık tehlikesinden korunulması daha kolay olabilmektedir. Bu durum bireylerin gittikçe bilinçlenmesi sebebiyle de oluşabilmektedir.

Hurda firmaları, giderek farklılaşmakta ve sahip oldukları bu farklı özellikleri doğrultusunda hizmet vermektedirler. Özellikle de işeyeni başlayan firmalar belli alanlarda çalışarak yalnızca belirli madenlerin toplanmasında etkin rol oynamaktadırlar. Ancak yeterli tecrübeye sahip firmalar pek çok noktada kendilerini geliştirmiş bulunup satıcı pozisyonundaki kişilere çeşitli desteklerde bulunabilmektedirler. Kişilerin hurdalarını firmaya teslim etmeye karar vermelerinin ardından, özellikle İnternet üstünden yaptıkları bir araştırma sonucu hurdacı firmaya karar verip iletişime geçerler. Firma sahip olduğu özellikler kapsamında bir şekilde hurdaya ulaşarak nakit ödeme ile hurda alımı yapar. Fakat her firma  nakit ödeme yapamamakta veya güncel olmayan fiyatları kullanıp hurdalara ederinden daha az para vermektedirler.

Değerinde Hurda Alımı Satımı
İstanbul gibi oldukça büyük bir ilde başladığımız hurdacılık faaliyetlerimize ara vermeksizin devam etmekteyiz. Edindiğimiz deneyimler ve piyasayı gözlemlediğimiz kadar anladık ki pek çok şahıs yeterli ve doğru şekilde nakit ödeme ile hurda alımı yapmıyor. Bu durum kişilerin değerinden daha az fiyatlar almalarına sebep oluyor. Kişilere destek vermek amacıyla farklı noktalara araç tahsisi yapan firmamız bu hususa da dikkat ederek güncel nakliye masraflarıyla birlikte alım satım yapmaktadır. Bu şekilde öteki firmalar gibi hatalı alışveriş yapmadan kişilere en doğru ve hak edilen ücreti vermekteyiz. Üstelik alışverişin gerçekleştiği an içerisinde bireylere bu ödemeleri anında vermekteyiz. Katiyen mağdur olmalarını gerektirecek bir durum söz konusu olmaksızın alışverişe hız kesmeden devam ederiz.

İstanbul’da Hurda Alanlar
İstanbul kadar büyük bir metropol esasen coğrafi alanına kıyasla oldukça fazla insanı içinde barındırıyor. Nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu ve insan sayısının ülke içinde kalabalık olduğu bu ilimizde gün içinde binlerce hatta milyonlarca ürün üretilmekte ve  tüketimi de aynı oranda gerçekleşmektedir. Kişilerin talepleri doğrultusunda üretilen her ürün kısa zamanda tüketilip yenisine tekrar ihtiyaç duyulabilmektedir. Tüketim neticesinde ortaya çıkan kullanılamaz haldeki ürünlerse artık hurda diye nitelendirilirler. İstanbul’da hurda alan yerler arasında bulunan birçok firma, kişilerden hurdaları alarak geri dönüşüme katkı sağlayabilmek için faaliyetlerde bulunurlar.

  WHATSAPP
ARA      

İSTANBUL HURDACI
Hurda demir        
Hurda bakır         
Hurda alüminyum
Hurda kablo         
Hurda sarı            
Hurda çinko          
Hurda kurşun 
      
hurda fiyatları
Hurda demir fiyatları        
Hurda bakır fiyatları         
Hurda alüminyum fiyatları
Hurda kablo fiyatları         
Hurda sarı fiyatları            
Hurda çinko fiyatları         
Hurda kurşun fiyatları