hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurdacı Telefonu

Pek çok yenilik ve müşterilere özel çalışmalarla ön plana çıkıyoruz. İstanbul’da hurdacılık yapmak oldukça zahmetli bir iştir. Hurda piyasası ne kadar hızlı değişirse değişsin bizlerde o hıza ayak uydurmaya çalışıyoruz. Hurda malzeme alırım dediysek bunu ikileme sokmuyoruz. Firmamız bu sektörde yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyim ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Onların güven ve destekleriyle beraber büyümeye devam ediyoruz. Firmamıza duyduğunuz güven ve sadakat duygusuna teşekkürlerimizi her daim bir borç bildik. Hurdacı telefonu firma olarak desteğinizi hiç bir zaman karşılıksız bırakmak istemedik. Aldığımız desteklerin karşılığını verebilmek için her geçen gün daha da çok çalışmaktayız.


İstanbul’da Hurda Alan Yerler

İstanbul’da hurda alanlar genelde topladıkları hurdaları kendilerinden büyük aracı hurda toptancılarına satarlar. Oysa firmamız, hurda alım ve satımını ilk elden yapmaktadır. Bu şekilde İstanbul’da hurda satışı yapacak olan müşterilerin piyasanın üstünde yüksek hurda fiyatlarıyla çok kazançlı çıkmalarını sağlamaktadır. Aracı hurdacılar ile kontağa geçmektense doğrudan firmamızla iletişime geçip hızlıca fiyat teklifi alabiliyor, farkımızı rahatlıkla görebiliyorlar. Bizi arayarak ayrıcalıklı olmak fırsatını yakalamak mümkündür. Kaliteli ve güvene dayalı hizmet almak isteyenler bize telefonlarını ederlerse onlara bu desteği sağlayacağımızdan emin olunabilir.


Adresten Hurda Alımı Nasıl Yapılır?

Başta İstanbul olmak kaydıyla adresten hurda alımı yapmaktayız. İstanbul’da hurda satışı firmamız sayesinde oldukça kolaydır. Bulunduğunuz yer neresi olursa olsun hiç bir önemi yok. Hurda nerede olursa olsun adresten hurda alımı yaparız. Profesyonel ekibimiz kısa zamanda bize attığınız WhatsApp konuma gelmekteler. Satılmak istenen malzeme türüne ve ağırlık ve adetine göre değeri hesaplanır. Ücretini oradayken nakit olarak ödüyoruz. Ardından satın aldığımız malzemeleri hurda depomuza taşımaktayız. Hurda malzemenin nakliyesi böylelikle tamamlanmaktadır. Şayet adrese gelen hurdacı hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız, telefonla bizi arayın! Bölgemizin en profesyonel hurdacıları arasında bulunan uzman hurdacı ekibimizi bulunduğunuz konuma yönlendirmekteyiz.


İstanbul’da Hurdacılık Faaliyetleri Nasıl İşler?

İstanbul’da hurdacılık yapmak bizim işimiz. İstanbul’un çeşitli bölgelerinde özel hurda alım depoları kurduk. Böylece şehrin neredeyse her bölgesine saatler içerisinde ulaşmamız mümkün oluyor. Müşterilerden aldığımız bilgilerle alana en hızlı ulaşabilecek ekibimizi yönlendiriyoruz. Alınacak malzemenin bulunduğu yere ulaşan ekibimiz öncelikle müşteriyi bilgilendirmektedir. Ardından müşterinin yanında tam şeffaf bir şekilde elektronik kantarla hurda tartımı yapılır. Önceden satıcıya bildirilen fiyatla hesaplama yapılmasının ardından ödeme yapılır. Müşteri onayı sonrası hurdalar oradan alınıp depoya taşınır. Sizlerde telefon numaramızı rehberinizde hurdacı numarası diye kaydedin. Hurdanızı ne zaman satmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Yüksek fiyatlara hurda satacağınızdan şüpheniz olmasın. Bizleri hemen arayarak güvenilir ve kaliteli bir hurda ticareti yapmak mümkün olabilir. Yalnızca kazanmakla kalmayan, müşterisine kazandırmaya da çalışan firmamızı tercih etmeniz menfaatiniz icabıdır.

Profesyonel Hurdacı Ekibinin Önemi
İstanbul’da hurda alım satım sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Personellerimizi, uzman eğitmenler aracılığıyla oluşturulmuş olan özel bir eğitim sürecinden geçirmekteyiz. Resmi olarak düzenlenmekte olan her çeşit programa katılmalarını sağlamaktayız. Kadromuz sertifikalı profesyonel ekiplerden meydana gelmiştir.

Aradığınız Hurdacıların Telefon Numarası
En Hızlı Fiyat Teklifini Alın
İstanbul’daki hurda piyasasını çok yakından takip etmekteyiz. Çağrı merkezlerimizde çalışan deneyimli personellerimiz ile müşterimize mümkün olduğunca hızlı fiyat teklifi verebiliyoruz. Müşterinin hurdasına ait bir kaç resmini ağırlık ve miktarını tahminen firmamıza bildirmesi yetmektedir. Müşterimizi oyalamaksızın, zamandan çalmadan teklifimizi anında sunarız.

Alo Hurdacı 7/24 Ulaşım
Neredeyse İstanbul’un her bölgesinden hurda alımı yapıyoruz. Hurdaları yüksek fiyatlar vererek ve anında nakit ödeme yaparak satın almaktayız.  Deneyimli kadromuz sayesinde 7/24 hurdacı hizmeti vermekteyiz. Haftada 7 gün 24 saat telefonları cevaplayacak ekibimiz bulunmaktadır. Tüm destek ekibimiz eğitimlidirler.

Yüzde Yüz Güvenli Hurda Tartımı
Hurda tartımları sırasında yapılan en büyük yanlış malzemelerin hepsini birlikte tartmaktır. Hurdalar tür ve sınıflara göre farklı fiyatlardan alıcı bulurlar. Bu nedenle öncelikle düzgün bir ayrıştırma yapmak şarttır. Hassas terazi ya da hurdacı kantarıyla sınıfına göre tartılırlar. Yıllar boyu sektöre liderlik etmiş firmamız deposunda 80 ton kapasiteli kantar vardır. Tüm tartım işlerimiz sizlerin yanında şeffaf ve endişeye mahal vermeyecek bir şekilde yapılır.

Peşin Para ile Hurda Alanlar
Sizlerin güveniyle günden güne daha da büyüyen firmamızın tüm hurda alımında ödemeler peşin ve nakden yapılır. Çek, Senet, Havale benzeri diğer ödeme araçlarıyla alımımız bulunmamaktadır. Hurdanın değeri hesaplanınca anında peşin olarak ödeme yapılır. Vakit herkes için kıymetlidir. Resmi prosedür muhasebecimiz ile yapılmaktadır. Sizi yormamaya özen gösteririz. Tüm hurda ticaretimiz resmi olarak fatura, irsaliye ve diğer resmi belgelerle yapılır.

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı
Müşterilerin isteklerinin neler olduğunun farkındayızdır. Kuşkularının yersiz olduğunu fark ettiklerinde yüzlerinde oluşan tebessüm ile hizmet vermekteyiz. Bir kurumun en önemli serveti sadık müşterileridir. Sürekli aynı işletmeyi tercih etmeleri firmaya daha çok kazanç sağlamaktadır. Bu sebeple ilk olarak müşterilerimize kazandırmayı esas saydık. Çok kazanan müşterilerimizin sürekliliğini sağlamış olduk.

İstanbul’da Geri Dönüşüm Şirketi
İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız ile doğrudan ilk alıcıya ulaşmış olacaksınız. Hurdalarınızı değer kaybetmeksizin alıp, geri dönüşüm sayesinde tekrar kullanılabilir eşyalar olmalarını sağlamaktayız. Bu şekilde bir yandan müşterilerimiz normalden çok kazanç sağlarken öte taraftan ülkemiz de kazanmaktadır. İstanbul’da hurda alımı yapan yerler geri dönüşüm ile ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktalar.


  WHATSAPP
ARA      

İSTANBUL HURDACI
Hurda demir        
Hurda bakır         
Hurda alüminyum
Hurda kablo         
Hurda sarı            
Hurda çinko          
Hurda kurşun 
      
hurda fiyatları
Hurda demir fiyatları        
Hurda bakır fiyatları         
Hurda alüminyum fiyatları
Hurda kablo fiyatları         
Hurda sarı fiyatları            
Hurda çinko fiyatları         
Hurda kurşun fiyatları