hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurdacı Firma Rehberi Sitesi

Hurdacı firma rehberi sitesi, sektörde hurdacılık işiyle alakalı faaliyette bulunan firmaları bir çatı altına toplama amacıyla yola çıkmıştır. Bunun yanı sıra yüksek reklam ücretleri ve sadece hurda/geri dönüşüm firmalarının birlikte bulunduğu başarılı bir platform olan Hurdacını Bul olarak bizler, hurdacı arayan birey/firmaların sık kullandıkları bir ara yüz haline gelmiş bulunmaktayız.  Bu sitelerin hedefleri hem hurdacı arayan kişiler hem de hurda/geri dönüşüm işiyle uğraşanların kendilerini daha iyi tanıtabilecekleri bir platform haline gelmesidir.


Rehber Siteler Nasıl Kullanılır?

Hurdacı firma rehberi sitesinden yararlanabilmek için ilk olarak neyin arandığının ve hangi bölgeden bakılacağının iyi belirlenmesi gerekir. Bu rehber sitelerin genelde site içi arama çubukları yer alıyor ve anahtar kelimelerin bu kısımlara yazılması durumunda sisteme kayıtlı tüm firmalar alt alta veya yan yana görünecek biçimde sıralanmaktadır. Aynı sayfada sıralanan bu firmalar hakkında özet detayları görmek de mümkündür. Size ve beklentilerinize uygun olan firma adının üstüne mouse ile tıklayarak bu firma hakkında detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Firma Detayları Neleri Kapsar?

Bulduğunuz firma isminin üzerine mouse ile tıkladıktan sonra açılan sayfada firmaya ait görseller, web sayfası ve firma iletişim bilgileri, çalışan sayısı, tedarik edilebilen hurda geri dönüşüm çeşitleri, satın alınan hurda tipleri, tonajları, ortalama fiyat bilgileri karşınıza çıkacaktır. Genel olarak müşteriyi hurdacı firmalarla buluşturan hurdacı bul sitelerinin mesajlaşma sistemi vardır ve firmaya veya yetkili kişilere mesaj ileterek ilk diyaloğu kurmak da mümkündür.


Hurdacını Bul Web Sitesinin Avantajları

Pek çok hurda firmasının aynı çatı altında toplandığı hurdacılar birliğinin resmi web sitesi sayesinde çok kısa bir sürede aradığınız firmaya ulaşarak uzun uğraşlarla gerçekleştireceğiniz hurdacı arama derdinden kurtulmaktasınız. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak ve sizlere en yakın konumda bulunan firmanın bilgilerine kısa sürede ulaşabilirsiniz. Firmayla daha önce çalışmış kişilerin olumlu olumsuz yorumlarını okuyarak da işleyişle alakalı bazı detaylardan önceden haberdar olmak mümkün hale gelmektedir. Sitedeki yazışmalar kalıcı olacağı için herhangi bir anlaşmazlıkta kanıt olarak da kullanılabilir.

En Yakın Hurdacının Yol Tarifi
Rehber sitelerin dışında ayrıca Hurdacını Bul web sitesi üzerinden de başta İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere ülke geneli tüm hurdacı firmalara ulaşmak mümkündür. Hurdacını Bul tüm şehirlerde birlikte çalıştığı hurdacı firmalar vardır. Çalışılan tüm hurdacıların farklı alanlarda uzmanlıkları bulunur. Hurdacı portföyönün bulunduğu yere ve istekler doğrultusunda en yakın hangi hurdacı firma bulunuyorsa müşterilere bu yakın firmanın yönlendirmesi yapılır. Bu işlemler sırasında, hurdacıyla müşteri arasındaki fiyat alışverişi de sağlanmış olur. Uzun seneler boyu sektörün içinde olan hurdacılar birliği müşterilerin güvenli ve işini gerçekten iyi yapan firmalar aradığını bilerek hurdacı firmalar içinden belirlenen işinde başarılı işletmelerden müşteriye konum olarak en yakını hangisi ise onu yönlendirmektedir. Birlik bu yönlendirmeyi kendi güvencesiyle yapmaktadır.

İhtiyacım olan Hurdacıyı Nasıl Bulurum?
Geri dönüşüm pazarına rehberlik etmek maksadıyla bu hurdacılar birliği kurulmuştur. Sektöre birlikte hizmet veren eski ve tecrübeli tüm hurdacı firmalar bu birliğe üye olmuş ve aynı çatı altında toplanmışlardır. Bu sayede hem müşterilere hızlı ve kaliteli bir hizmet veriyor hem de daha güvenilir firmalarla iş yapmak mümkün hale geliyor. Hurdacılar birliğine üye olan hurdacı firmaların hepsinin resmi belgeleri yer almaktadır. Bunlar her çeşit hurda alımı yapmaktadır. Örneğin; demir, bakır, sarı (pirinç), alüminyum, nikel cinsi hurdaların hepsinin adreslerden alımını yapmaktadırlar.

Hurda Alımı, En Yakın Hurdacı Nerededir?
Hurdacını Bul müşterilerin konumlarına en yakın olan ve işini hakkıyla yapan hurdacı firmaları tavsiye etmektedir. Hurdacılar birliğinin resmi internet sayfası www.hurdacinibul.com adresinde yer alan iletişim bölümünde bulunan numaralar üzerinden yetkili kişiler ile iletişim kurulmaktadır. İlk önce bir yetkiliyle görüşerek yaptırılmak istenen işlem ya da satılmak istenen hurdanın ne olduğu hakkında bilgi verilmesi gerekiyor. Müşterinin adres bilgisini alan yetkili onların en yakınındaki hurdacılardan fiyat toplayıp en yüksek fiyat veren ve müşteriye en yakın konumda bulunan hurdacının yönlendirmesini yapmaktadır.

Hurdacıya Nereden Ulaşırım?
Hurdacını Bul yönlendirmiş olduğu hurdacı firma talep edilen bir vakitte giderek çalışmalarını yapmaktadır. Bu birlik sayesinde yapılan tüm hurda alım satım işlerinde en yüksek fiyat sunulur ve nakit alışveriş yapma imkanı da sunulmaktadır. Birliğin kuruluş amaçları arasında yer alan güvenilir hurdacı hizmeti de sayesinde müşterilerden hurda alımı yaparken en uygun fiyatın sizlerle paylaşılması da sağlanmaktadır.

Hurcanını Bul’un Avantajları
Hurdacını Bul’un temel gayesi müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktır. Bilindiği üzere özellikle de büyük şehirlerde son yıllarda yaşanan nüfus yoğunluğu sebebiyle çevre kirliliği çoğalmış şehirlerin genel yapısı bozulmaya başlamıştır. Bu birlik tüm çevresel sorunları çok iyi tespit etmiş ve hızlı bir biçimde bunları giderebilmek için adım atarak çalışmalara başlamıştır. Bu önemli adımlardan biri de birliğin kentsel dönüşüm bina yıkımında uzman yıkım ekipleriyle çalışmaya başlaması ve tüm bina yıkım, bina söküm ve çatı söküm gibi işlerde müşterilere güvenilir hizmet vermektedir.

Hurcanını Bul Web Sitesi Nasıl Kullanılır?
Temelde bir rehber sitesiyle benzerlik gösteren ancak genel hizmet bakımından işleyişte büyük farklılıklara sahip olan hurdacılar birliği web sitesi sizleri en iyi ve konumunuza yakın hurdacı firmalarla buluşturuyor. Bir rehber sitesinden hiçbir yetkili müşterilere yönlendirme yapmazken hurdacılar birliğinin resmi web sitesinde ise ana gaye müşterileri birliğin güvencesiyle hurdacı firmayla buluşturabilmektir. Hurdacını Bul sitesi kullanılarak, müşteri için fiyat ve pek çok firma bilgisi de toplanmaktadır. Hurdacını Bul  web sitesinden yararlanarak da ulaşılan hurdacı firmayla bireysel olarak diyalog kurup fiyat toplamak da mümkündür.

  WHATSAPP
ARA      

İSTANBUL HURDACI
Hurda demir        
Hurda bakır         
Hurda alüminyum
Hurda kablo         
Hurda sarı            
Hurda çinko          
Hurda kurşun 
      
hurda fiyatları
Hurda demir fiyatları        
Hurda bakır fiyatları         
Hurda alüminyum fiyatları
Hurda kablo fiyatları         
Hurda sarı fiyatları            
Hurda çinko fiyatları         
Hurda kurşun fiyatları