hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda sarı fiyatları ve hurda satışı, hurdacılar tarafından değerlendirilme ihtimali yüksek hurdalardandır. Bundan dolayı ellerinde hurda bulunanlar tarafından “hurda sarı” nedir sorusunu duymanız olasıdır. Demir, bakır, çelik, çinko, kullanılmayacak duruma gelmiş araç gibi daha birçok hurda türü bulunmaktadır. Her birinin alım ve satım fiyatları birbirinden farklıdır. Demir, bakır, çinko, plastik bunları neredeyse herkes bilir fakat sarı hurda herkes tarafından bilinmeyen bir hurda çeşididir. Ya da biz öyle sanalım çünkü aslında her gün kullandığımız birçok ürünün maddesi sarı hurdadan oluşmaktadır. Örneğin mutfak- banyo ürünleri, hediyelik eşyalar, süs eşyaları, vanalar, anahtarlar hepsi sarı hurdadan dönüştürülerek elde edilmişlerdir. Kullanım alanı çok geniş ve işleme kısmı zorlamayan bir hurdadır. Buna rağmen sıfırdan üretimi oldukça maliyetlidir. Bu sebeple de aranaAn hurdalar arasında yerini almaktadır. Bünyemizde barındırdığımız firmalarımıza sarı hurda satışı yapmak istiyorsanız, web sitemiz aracılığıyla verilen iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Şimdi sarı hurda nedir, sarı hurda fiyatları ve hurda satışı, sarı hurda satışı gibi sorulara daha ayrıntılı bir şekilde bakalım.

hurda sarı fiyatları

Sarı Hurda Nedir?

Sarı hurdanın ana maddesi, pirinçtir. İçindeki bakır oranı yüksek olduğundan şekil vermesi çok kolay, yumuşak bir maddedir. Sarı hurda dönüşüme uğradıktan sonra birçok sektörde kullanılabilir. Örneğin; hediyelik eşya, süs eşyası, banyo ve mutfaktaki eşyalar için gayet uygun bir hammadde olabilir. Yumuşak olmasına rağmen, çok dayanıklı ve aşınması oldukça güç olan sarı hurda çeşitli alanlarda aktif olarak kullanılmaktadır. Gündelik hayatta kullandığımız; anahtar, vana, kilit gibi maddelerin hammaddesi sarı hurdadır. Üstelik gemilerin birçok parçası da yine sarı hurdadan yapılmaktadır. Dönüşüm başladıktan kısa bir süre sonra eski sarı, parlak rengine kolayca dönebilmektedir. İşlenmesi çok kolay olan sarı hurda geçirdiği dönüşüm sayesinde ülke ekonomisine ve doğaya büyük katkı sağlamaktadır. Bundan dolayı hurda sarı fiyatları sürekli artmaktadır.
 

sarı hurda fiyatları ve sarı hurda satışı

Sarı Hurdanın Kullanım Alanları
Sarı hurda denildiğinde çoğumuzun aklında bir şey canlanmasa da günlük hayatımızda kullandığımız birçok eşyanın içinde sarı hurda bulunmaktadır. Kolay şekil alabilen bir yapısı olması ve zor deforme olmasından dolayı birçok sektörde sıklıkla kullanılan bir maddedir. Genel olarak kullanıldığı bazı eşyalar ise şunlardır: Kapı kolu, kilit, anahtar, hediyelik eşyalar, süs eşyaları, vanalar, gemi parçaları vb hurda sarı fiyatlarını etkilemektedir.
 

Hurda Sarı Pirinç Fiyatları

Hurda sarı fiyatları arz – talep ilişkisi bağlamında belirlenmektedir. Arz- talep miktarına göre değişen fiyatlar mevcuttur. Fakat belirli aralıklarla ve birçok değişken hesaba katılarak belirlenen fiyatlar zaman zaman güncellenerek değişebilmektedir. Sarı hurda satmak istiyorsanız en yüksek ve doğru fiyatı almak için lütfen hurdacinibul.com web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın. Bünyemizde bulunan firmalara genelde verdikleri yüksek miktarlarla tanınırlar. Şimdi sizlere en son güncellenen sarı hurda fiyatlarını vereceğiz.
Aşağıda vermiş olduğumuz fiyatlar 8 Mart 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Araiş MS-70 (95.50 ₺/Kg)
Araiş MS-64 (84.50 ₺/Kg)
Çubuk Ucu Parça (85.60 ₺/Kg)
MS-58 Çubuk Talaşı (75.50 ₺/Kg)
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk (70.00 ₺/Kg)
Hurda Su Saati (41.00 ₺/Kg)
Sarı Hurda Radyatör (50.10 ₺/Kg)
Hurda Fosfor Bronz Araiş (91.00 ₺/Kg)
Sarı hurdanın dönüştürülerek yeniden kullanımı oldukça önemlidir. Bunun en büyük nedeni ise, pirinç üretimi için harcanan enerji miktarının çok fazla olmasıdır. Hurda sarılar ise dönüştürülerek hem ekonomiye katkı sağlar hem de çevrenin korunmasında rol oynar. Sizin de elinizde sarı hurda varsa, bekletmeden hurdacinibul.com aracılığıyla satabilirsiniz.
sarı hurda fiyatı

Hurda Satışı
Siz de elinizde biriken hurdaları satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hudacinibul.com ile ilan vererek istediğiniz firmaya hurdanızın satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz firmalardan fiyat alabilir, kararınızı o şekilde verebilirsiniz. Ek olarak Sitemiz üzerinden hangi hurdaların alım-satım işlemi gerçekleşmektedir ona bakalım.

Araba Hurdası Alımı Satımı
Demir Hurda Alımı Satımı
Elektronik Hurda Alımı Satımı
Bakır Hurda Alımı Satımı
İnşaat Hurda Alımı Satımı
Akü Hurda Alımı Satımı
Çöp Atığı Alımı Satımı
Çıkma Parça Alımı Satımı
Ambalaj Hurdası Alımı Satımı
Çinko hurda Alımı Satımı
Kâğıt hurda Alımı Satımı
Naylon Hurda Alımı Satımı
İş Makinesi Hurdası Alımı Satımı
Sarı Hurda Alımı Satımı
Firmalarımızla iletişime geçerek siz de satmak veya almak istediğiniz hurdalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Unutmayın hurdalar geri dönüşüm ve ekonomi için oldukça önemlidirler. Elinizde bulunan hurdaları çok geçmeden elden çıkarmakta fayda vardır. Bu şekilde sizde doğaya ve ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz.
Firmalarımızın her biri hurdanıza hak ettiği ücreti ödeyecektir. Bundan şüphe etmemelisiniz. Firmalarımız fiyat vermeden önce hurdalarınızı görmeli, ağırlıklarına, miktarlarına bakmalıdırlar. Daha sonra size net bir fiyat vereceklerdir.

Sarı Hurda Satışı
Özelliklerinden bahsettiğimiz sarı hurda satışı oldukça talep edilen hurdalardan biridir. Pirinçten elde edilen, sıfırdan üretiminin oldukça maliyetli olması hurda alıcıları arasında talep görmesini artıran nedenlerden biridir. Bir diğer neden ise birçok sektörde kullanılabiliyor olmasıdır. Bunun yanında sarı hurda yumuşak yapısıyla kolay şekil alabilen bir hurdadır. Kolay aşınmaması, dışarıdan gelen darbelere karşı dayanıklı olması ise yine tercih edilme sebeplerindendir. Bu kadar olumlu özelliği taşıyan hurdanın alıcısı elbette fazla olacaktır. Bu yüzden sarı hurda kendisine kolayca alıcı bulabilmektedir. Sektörde aranan hurdalardan biri olma özelliğini hiç kaybetmemiştir. Yakın zamanda da muhtemelen kaybetmeyecektir.

  WHATSAPP
ARA      

İSTANBUL HURDACI
Hurda demir        
Hurda bakır         
Hurda alüminyum
Hurda kablo         
Hurda sarı            
Hurda çinko          
Hurda kurşun 
      
hurda fiyatları
Hurda demir fiyatları        
Hurda bakır fiyatları         
Hurda alüminyum fiyatları
Hurda kablo fiyatları         
Hurda sarı fiyatları            
Hurda çinko fiyatları         
Hurda kurşun fiyatları