Hurda Alım Satımı

Eskişehir Hurdacı

Eskişehir hurdacı hizmetleri kapsamında ev, iş yeri, inşaat alanı gibi bölgelerde bulunan geri dönüştürülme şansı olan eşyaları alırız. Doğru fiyatlandırmalarla alım-satım işlemlerini gerçekleştirdiğimiz gibi çöp konteynırlarına atılan hurdaları da topluyoruz. Böylece doğamızın hurdalardan dolayı zarar görmesine engel oluyor ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Hurdacılık, dünya genelinde çok önemli bir sektör haline gelmiştir. Çünkü özellikle çöpe atılan hurdalar, çevreye çok büyük bir zarar verir. Eskişehir hurdacı hizmetimiz, hurdaların toprağa veya havaya karışmadan geri dönüştürülmesine fırsat tanır. Sizden belirli bir ücret karşılığı aldığı hurdaların geri dönüşümünü sağlar. Hurdalarınızı alırken aşağıdaki hususları göz önüne alarak doğru fiyatlandırma yaparız:

 • Öncelikle hurdalarınızın hangi türde olduğuna bakarız.
 • Kilosu için hassas kantarlarımızla ölçüm yaparız.
 • Hurdaların durumuna bakarız.
 • Güncel fiyatların durumuna göre fiyatı değerlendiririz.

Yukarıdaki aşamalardan sonra hurdacı yetkililerimize hurdaları götürürüz. Gerekli işlemlerin ardından geri dönüşüm çalışması başlar. Yeniden kullanıma hazır olan eşyalar farklı sektörlere iletilir. Bu eşyalar, satıldığında ülkemiz de kazanır. Hurda alım-satım işlemleri için İstanbul Hurdacı firmamızla iletişime geçip ülkemize ve doğamıza katkı sağlayabilir, ek kazanç elde edebilirsiniz.

Eskişehir Hurdacı Telefonları

Eskişehir hurdacı telefonları için İstanbul Hurdacı sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada “İletişim” sekmesini görebilirsiniz. Burada telefon numaramız bulunmaktadır. Aradıktan sonra hurdalarınızla ilgili bilgi verebilirsiniz. Dilerseniz, WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Hurdalarınızın fotoğrafını gönderdiğinizde Eskişehir hurdacı şubemiz, size ön fiyat bilgisi verecektir.

Eskişehir hurdacı telefonları

Bizimle çalıştığınız zaman geri dönüştürülme ihtimali olan tüm hurdalarınızı verebilirsiniz. Bunlardan bazılarını aşağıdaki şekilde görebilirsiniz:

 • Alüminyum
 • Bakır
 • Demir
 • Naylon
 • Kağıt
 • Akü
 • Nikel
 • Krom
 • Plastik

Yukarıdakiler dışında hurdacı şubemiz, evinizde bulunan teknolojik icatları alır. Örneğin; laptop, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi eşyalarınızda birçok hurda türü bulunmaktadır. Bunları belirli bir fiyat karşılığında alıyoruz. Hurda türlerinin ortaya çıkması için uzman personelimiz, ayrıştırma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Hurdaların sınıflandırılması için depolama alanına gidiyor ve çıkan hurdayı türüne göre biriktiriyoruz. Vakti geldiği zaman geri dönüşüm firmasının istediği hurdaları, geri dönüşüm firmasına götürüyoruz.

Eskişehir Hurdacılar Sitesi

Eskişehir hurdacılar sitesi, sizin birçok bilgiyi bulmanızı sağlar. Hurda alım-satım yapıyorsanız, güvenilir bir firma bulmanız gerekir. Çünkü bazen kendini hurdacı olarak tanıtan kişiler, hurdalara değerinden az para vermektedir. Güvenilir bir firma olan İstanbul Hurdacı firmamız, Eskişehir hurdacı şubesiyle profesyonel bir iş yapmaktadır. Tüm bunları öğrenmek için sitemize bakabilirsiniz.

Eskişehir hurdacı için sitemize girdiğinizde aşağıdaki bilgileri bulabileceksiniz:

 • İletişim
 • Hurda Alımı Bilgileri
 • Güncel Hurda Fiyatları
 • Şubelerimiz

Verdiğimiz bilgiler arasında hurda fiyatlarına alım-satım işlemi öncesinde bakmanızı öneririz. Çünkü hurda fiyatları her gün belirli sebeplere göre değişir. Doğru fiyatı almanız açısından hurda fiyatlarına satış yapacağınız gün bakabilirsiniz. Eğer bu işi düzenli yapacaksanız, her gün takip edilmesi gerektiğini söylemeliyiz. Eskişehir hurdacı şubemiz, güncel fiyatları aktif şekilde takip etmektedir.

Eskişehir hurdacılar sitesi

Dilerseniz, bizi arayarak güncel hurda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Böylece ne zaman hurdalarınızı satmanızın daha karlı olacağını öğrenebilirsiniz. Hurdacı şubemiz, bu konuda size her zaman yardımcı olacaktır. Siz de daha fazla kar elde edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eskişehir Hurdacı Telefon Numarası Nedir?

Telefon numaramız için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. “İletişim” bölümünde WhatsApp hattımızı da görebilirsiniz. İkisinden birini tercih ederek bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hurdacı Bakırın Kilosuna Ne Kadar Verir?

Hurda fiyatları sürekli değiştiği için net bir ücret veremeyiz. Ancak bizi aradığınızda profesyonel işlemler ve güncel hurda fiyatlarına göre fiyat biçeriz.

Eskişehir Hurdacılar Sitesine Nasıl Ulaşabilirim?

İstanbul Hurdacı adıyla hurdacı sitesine erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara