Hurda Alım Satımı

Bahçelievler Hurdacı Numarası 0534 844 4677

Bahçelievler hurdacı hizmetlerinde desteğe ihtiyacınız varsa firmamız İstanbul Hurdacı ile alım-satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu sayede doğru fiyatlandırmalarla zarar etmeden hurdalarınızı satabilirsiniz.  Biz, ek kazanç sağlamanız açısından her türlü işlemi profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hurdalarınızı adil ücretler karşılığında alarak geri dönüştürülmesi için firmaya yönlendiriyoruz. Ülkemizin, çevremizin ve sizin kazanmanıza olanak tanıyoruz.

İşyerlerinizde, evinizde veya inşaat alanlarında bulunan kullanılmayan hurdalar, çöpe atılırsa büyük bir zarara neden olabilir. Hurdaların toprakta kaybolması, bazen milyonlarca yıl sürebilir. Bu nedenle hurdacılık, düşünüldüğünden çok daha önemli bir sektördür. Bahçelievler hurdacı hizmetlerimiz, aşağıdaki ve daha fazla hurdayı alarak gelecek nesillere güzel bir dünya bırakmayı hedefler:

 • Bakır hurda,
 • Alüminyum hurda,
 • Krom hurda,
 • Naylon hurda,
 • Kağıt hurda,
 • Demir hurda,
 • Sarı hurda,
 • Akü hurda.

Yukarıdaki hurdalar, geri dönüştürüldüğü zaman tekrar tekrar kullanıma hazır hale gelir. Ortaya çıkan ürünler, farklı sektörlere gönderilir. Yeni araçlar için kullanıldığında satışa hazır birçok eşya veya teknolojik ürün elde edilir. Bunların yurtiçinde veya yurtdışında satılması, ülke ekonomimiz canlanmasını sağlar. Bahçelievler hurdacı hizmetlerimizle biz de ülkemizin hem doğasına hem de ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Bahçelievler Hurdacı Numarası

Bahçelievler hurdacı numarası, internet sitemizde bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İstanbul Hurdacı sayfasına girdiğinizde sol üst köşede “İletişim” bilgilerini göreceksiniz. Burada numaramız ve WhatsApp hattımız bulunur. Arayarak veya mesaj atarak hurdalarınızın satım işleminin ilk aşamasını tamamlayabilirsiniz.

Bahçelievler hurdacı numarası

Hurdalarınızın fotoğrafını WhatsApp hattımıza gönderdiğiniz zaman ön fiyat bilgisi alabilirsiniz. Anlaştığımız takdirde uzman ekibimiz, adresinize gelerek hurdalarınız için aşağıdaki işlemleri yapar:

 • Öncelikle hurdanızın hangi türde olduğuna bakılır.
 • Hurdaların durumu incelenir.
 • Hassas kantarlarla hurdalarınızın kilogramı hesaplanır.

Yukarıda sıralanan her işlem size doğru bir fiyatlandırma yapmak için profesyonelce gerçekleştirilir. Bahçelievler hurdacı hizmetlerimizle tüm bunların yanında güncel hurda fiyatlarını göz önüne alarak en uygun ücreti belirlemekteyiz.

Hurdalarınızı aldıktan sonra doğrudan firmamıza götürüyoruz. Burada deneyimli ustalarımız, verdiğiniz eşya veya teknolojik aletleri ayrıştırır. Hurda türlerine göre sınıflandırılır ve depolara götürülür. Vakti geldiğinde bölgeden hurdalar donanımlı araçlarla alınır. Geri dönüşüm işlemleri için fabrika gönderilir. Bahçelievler hurdacı hizmetleri kapsamında uzman kişiler tarafından hurdaların türüne bağlı olarak çeşitli çalışmalarla tekrar kullanılabilir hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bahçelievler Hurdacı Numarası Nedir?

İstanbul Hurdacı sayfamızı ziyaret ettiğinizde “İletişim” sekmesinden telefon numaramızı bulabilirsiniz. Bu bölümde WhatsApp hattımızda mevcuttur. İsterseniz WhatsApp hattımıza hurdalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Bahçelievler Hurdacı Hizmetlerinizde Hurda Fiyatlarını Nasıl Belirliyorsunuz?

Uzman arkadaşlarımız, adresinize geldiğinde hurdalarınızın durumuna ve kilogramına bakar. Güncel hurda fiyatlarını da inceleyerek size bir fiyat belirler. Böylece hurdalarınızın değerinden az fiyata satmadan ek gelir sağlayabilirsiniz.

Bahçelievler Hurdacı Hizmetleri İçin Hangi Hurdaları Alıyorsunuz?

Bakır, alüminyum, krom ve demir gibi metallerin alım-satımını firmamızla gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra firmamız naylon, kağıt, plastik hurdalarınızı da almaktadır. Daha net bir bilgi almak için telefonla arayabilir veya WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara